Nasza misja

Pomagamy organizacjom w stabilnym, przewidywalnym i świadomym wzroście, używając innowacyjnych i sprawdzonych narzędzi.

Zobacz czym się zajmujemy


Czym się zajmujemy?


Sellwise zajmuje się zwiększaniem sprzedaży B2B przy użyciu technologii, szkoleń i doradztwa. Z jednej strony oznacza to współpracę z kadrą zarządzającą i pracę na poziomie strategicznym. Z drugiej strony, dzięki zrozumieniu strategii oraz wizji lokalnej, budujemy dedykowane programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb i celów klienta. Jedno i drugie w bezpośredni sposób wpływa na wynik i przekłada się na długotrwały sukces.

Kto szkoli i doradza?


Oprócz kadry wewnętrznej, Sellwise współpracuje z zaufanymi i doświadczonymi trenerami oraz konsultantami. Zawsze dbamy o to, żeby każda z osób posiadała wieloletnie praktyczne doświadczenie w danym zagadnieniu oraz rozumiała branżę klienta. Po pozytywnej analizie potrzeb przedstawiamy klientowi propozycję osoby, która przeprowadzi usługę.

Jak działamy?


Nie pomagamy wszystkim firmom. Każdą usługę poprzedza analiza potrzeb, która pozwala ustalić, czy nasze kompetencje mogą zrealizować cel, który jest ważny dla klienta. To gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, satysfakcję klienta oraz wymierny efekt finansowy współpracy. 

Czy klient ma wpływ na usługę?


To od naszego klienta zależy, jak będzie wyglądać przeprowadzona przez nas usługa. W zależności od sytuacji danego przedsiębiorstwa, przyjmujemy rolę wykonawczą, doradczą lub trenerską. Sposób współpracy zawsze zostaje dokładnie ustalony po analizie, tak aby na koniec wspólnego projektu osiągnąć cel, który sobie wspólnie postawiliśmy.

Szymon Negacz

Założyciel i właściciel Sellwise.pl

Trener Biznesu, Konsultant, Informatyk i właściciel Sellwise.pl. Od samego początku kariery związany ze sprzedażą B2B. Wykorzystując wykształcenie informatyczne i doświadczenie we współpracy ze spółkami technologicznymi, w ostatnich latach rozwija działy sprzedaży w oparciu o nowoczesne technologie. Skutecznie wspiera klientów Sellwise w realizacji swoich celów biznesowych. Doświadczenie zdobywał, prowadząc kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży.

Nasze wartości


PROFESJONALIZM


Nie pracujemy na zasłyszanych teoriach lub przypuszczeniach. Stawiamy na profesjonalną, sprawdzoną i ekspercką wiedzę.


JAKOŚĆ


Jeżeli się czegoś podejmujemy, to znaczy, że gwarantujemy najwyższej jakości efekt naszej współpracy.


KOMPLEKSOWOŚĆ


Ważne jest dla nas, żeby nasza wiedza pokrywała wszystkie zagadnienia związane z sukcesem sprzedaży w firmie.


ROZWÓJ


Zdajemy sobie sprawę z dużej zmienności rynku i stawiamy na ciągły rozwój portfolio naszych usług i kompetencji.


PARTNERSTWO


Długoterminowa i rzetelna współpraca, budowana na partnerskich zasadach jest dla nas kluczowa.


PASJA


Mamy komfort rozpoczynania każdego dnia z uśmiechem, ponieważ praca jest naszą pasją.


SPRAWDŹ NASZE USŁUGI TUTAJ

Współpracujemy z


Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę SELLWISE jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług rozwoju sprzedaży i doradztwa.

Artur Młodziński

Prezes Zarządu Firmao Sp. z o.o.

W ciągu 4 miesięcy od wykonania usługi zauważyliśmy poprawę w sprzedaży o blisko 10%. Do tego prognozujemy wzrost o 15% do końca roku.

Daniel Różański

Dyrektor - Millenium Studio

SELLWISE to świetny doradca we wdrożeniach CRM, zarówno od strony technicznej jak i stworzenia efektywnych procesów sprzedaży.

Jerzy Opar

Director of Business Dev. w 2040.io

Skontaktuj się z nami


Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.

Dane firmy


SELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 514 823 208