Przeczytaj o usługach, a następnie zamów Darmową Konsultację.

Doradztwo w Sprzedaży i Marketingu - Główne Usługi

Doradztwo w Sprzedaży B2B

Pomagamy na wszystkich płaszczyznach sprzedaży B2B – od audytu prowadzonych działań, przez budowę kompetencji i procesów, aż do zarządzania.

ZOBACZ WIĘCEJ

Doradztwo w Marketingu B2B

Pomagamy tworzyć skuteczne Strategie Marketingu B2B opierając się na kompetencjach i zasobach wewnętrznych zespołu klienta oraz na najnowszych trendach i wiedzy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Technologie w Sprzedaży

Wdrażamy u naszych klientów systemy informatyczne, które zbierają wiedzę na temat klienta i procesów, takie jak Systemy CRM, Marketing Automation czy systemy Intranet.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zamów Darmową Konsultację i sprawdź, czy możemy pomóc Twojej firmie

Darmowa Konsultacja

Doradztwo Sprzedażowe i Marketingowe - Usługi Pomocnicze

Szkolenia

Szkolimy z najważniejszych kompetencji w obszarze nowoczesnej sprzedaży, zarządzania sprzedażą i marketingu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Audyt sprzedaży

Jako ekspert z zewnątrz sprawdzamy w jaki sposób działają Twoje procesy w obszarze sprzedaży, pokazując gdzie firma popełnia błędy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Konsultacja CRM

Pomagamy w wyborze i wdrożeniu najlepszego systemu CRM dla danego klienta. System jest spójny zarówno z procesami jak i budżetem klienta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tajemniczy klient

Badanie tajemniczego klienta, pozwala sprawdzić jak traktowany jest klient Twojej firmy i dzięki temu wyciągnąć wnioski oparte na faktach do poprawy procesów sprzedaży.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie sprzedażą

Tworzymy skuteczne procesy zarządzania sprzedażą i zespołem, oparte na miarach, faktach oraz poprawnym systemie premiowym i motywacyjnym.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rekrutacja handlowców

Jako agencja rekrutacyjna, pomagamy w znalezieniu i rekrutacji najlepszych handlowców. Pomagamy od określenia kompetencji do wyszkolenia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Strategia sprzedaży

Wraz z klientem tworzymy skuteczne strategie sprzedaży, które są spójne z celami, wartościami oraz usługami/produktami przedsiębiorstwa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zamów Darmową Konsultację i sprawdź, czy możemy pomóc Twojej firmie

Darmowa Konsultacja

Posłuchaj Podcastu o Sprzedaży i Marketingu B2B

Skontaktuj się z namiWyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Dane firmySELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 537 222 221