SELLWISE Academy

Nasze szkolenia są wyjątkowe. Nie bazujemy na produktach zaprojektowanych dla wszystkich. Nasze szkolenia pokrywają nietypowe i wąskie zagadnienia oraz zawsze są projektowane dla każdego klienta, na podstawie wspólnego wywiadu i ustalenia celów współpracy.

Masz już dosyć nieudanych szkoleń?

Nic dziwnego! Szkolenie, które przyniesie skutek, powinno być zaprojektowane specjalnie dla Twojej firmy.

  • Skontaktuj się z naszym specjalistą.
  • Powiedz o celu, który chcesz osiągnąć.
  • Nasz specjalista zada Tobie pytania, żeby zweryfikować jakiego szkolenia potrzebujesz.
  • Do 24 godzin otrzymasz propozycję szkolenia dedykowanego, które zostanie zaprojektowane specjalnie dla Twoich potrzeb!

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i zaprojektuje dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.

Przykładowe szkolenia


Skuteczna sprzedaż B2B w firmie technologicznej


Pierwsze szkolenie w Polsce prowadzone przez informatyka i trenera sprzedaży w jednej osobie. Wiedza zawodowa trenera pozwala dopasować szkolenie do zagadnień charakterystycznych dla branży IT lub technologicznej a doświadczenie umożliwia połączenie ich z najlepszymi praktykami sprzedażowymi. Plan tego szkolenia zawsze przygotowujemy na podstawie wywiadu, tak by zrealizować cele ważne dla klienta.

Dowiedz się więcej

Efektywne wykorzystanie systemu CRM


Masz już system CRM lub planujesz go wdrożyć? Na tym szkoleniu dowiesz się w jaki sposób powinien funkcjonować system CRM wspierający sprzedaż B2B. Szkolenie pokrywa zagadnienia od etapu koncepcji systemu, przez jego wdrożenie w firmie aż do dokładnych szczegółów tego, w jaki sposób system CRM może pomóc w sprzedaży. Na szkoleniu poruszamy najlepsze praktyki na świecie oraz pracujemy na różnych systemach.

Dowiedz się więcej

Skuteczny prospecting w firmie B2B (nowi klienci)


Masz poczucie, że w Twojej firmie brakuje nowych klientów? Na tym szkoleniu Ty i Twój zespół możesz nauczyć się w jakie sposoby można przyciągnąć nowych klientów do Waszej firmy. Z racji na bardzo duże różnice między branżami i firmami, to szkolenie jest zawsze projektowane indywidualnie, po wywiadzie z klientem. Budujemy szkolenie tak, by omówić na nim tylko te metody, które mają szansę działać w danym biznesie.

Dowiedz się więcej
Outsourcing rekrutacji handlowców

Skuteczne spotkanie z decydentem B2B


Chcesz zyskać jeszcze więcej negocjując? Masz poczucie, że Twoi handlowcy oddają marżę zbyt łatwo? To szkolenie jest świetnym wyborem we wszystkich firmach, które w procesie sprzedaży mają wyraźny moment negocjacji. Szkolenie porusza najnowocześniejsze techniki negocjacyjne i w formie warsztatowej pomaga opracować strategie, które później zespół może używać w swojej codziennej pracy.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie młodym zespołem sprzedaży B2B


Pierwsze szkolenie na Polskim rynku poruszające tę wąską tematykę. Zarządzanie młodym zespołem sprzedaży rządzi się specyficznymi prawami. W Sellwise wierzymy, że odpowiednie podejście do takiego zespołu może znacznie zwiększyć produktywność. Na tym szkoleniu dowiesz się w jaki sposób wyznaczać cele, rozliczać, planować i współpracować na bieżąco z zespołem młodych handlowców.

Dowiedz się więcej

Szkolenie indywidualne


Nie znalazłeś szkolenia, które Cię interesuje? Napisz lub zadzwoń do nas i omówmy czego potrzebujesz. Trenerzy Sellwise mają szerokie doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży B2B. Specjalizujemy się we współpracy z firmami produkcyjnymi, technologicznymi i handlowymi operującymi zarówno w kraju jak i w eksporcie.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz dobrego szkolenia?Zadaj nam dowolne pytanie!

Dla kogo?

Dla każdego. Obojętnie czy reprezentujesz firmę i chcesz przeprowadzić szkolenie zamknięte, czy jesteś osobą fizyczną i po prostu chcesz zwiększyć kompetencje. Zapraszamy wszystkich głodnych prawdziwej i sprawdzonej wiedzy sprzedażowej:

  • Właścicieli lub managerów firm z działem sprzedaży
  • Handlowców z każdej branży.
  • Osoby, które chcą związać przyszłość ze sprzedażą.

Zostaw swój kontakt lub wyślij zapytanie

Porozmawiajmy i omówmy Twoje cele

Do 24 godzin otrzymasz ofertę ze wszystkimi szczegółami

Wyślij nam zapytanie


Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.

Dane firmy


SELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 514 823 208