Oskar Kazibudzki

Konsultant, Trener sprzedaży B2B


Profil

Od 2000 r. jest przedsiębiorcą. Zarządza zespołami pracowniczymi, prowadząc różne projekty biznesowe. To dało mu doświadczenie, z którego czerpie podczas projektów szkoleniowych i doradczych realizowanych u swoich klientów oraz w trakcie konsultingów dla przedstawicieli kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla.

Kładzie szczególny nacisk na praktyczność przekazywanej wiedzy, a zakres i formę dostosowuje każdorazowo do branży, w której działa klient i celów, jakie ma osiągnąć.

Pracując z Klientem stosuje szerokie, wielotorowe podejście do rozwiązania problemów czy pokonania trudności, z którymi Klient się boryka. Skutkuje to często wypracowaniem całkiem nowych, niestandardowych rozwiązań.

Obszary kompetencji

  • sprzedaż B2B
  • sprzedaż doradcza B2B
  • efektywność zespołów i osobista
  • komunikacja
  • przywództwo
  • rekrutacja

 Specjalizacje branżowe 

Software house

ikona-branżowa_StartUp

FMCG

ikona-branżowa_SAAS

Firmy produkcyjne


Zainteresowania

Pasjonują mnie gry planszowe, głównie strategiczne i ekonomiczne. Moja kolekcja kilkuset tytułów, wciąż się rozrasta. Uważam, że oprócz rozrywki, gry uczą myślenia strategicznego, potrafią odciągnąć młodsze pokolenie od konsol i telefonów oraz skutecznie przyspieszają zacieśnianie znajomości.

Uwielbiam fotografię, ponieważ zdjęcia potrafią zatrzymać i zachować piękno tego świata, a oko aparatu często widzi te elementy, które umykają naszym zmysłom. Moim marzeniem jest stworzenie albumu portretów ludzi z różnych regionów świata.

Dużą przyjemność czerpię z czytania literatury fantasy oraz uczenia się nowych rzeczy, szczególnie z dziedziny psychologii, socjologii i strategii.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy