Katarzyna Nowakowska

Konsultantka wdrożeń narzędzi IT


Profil

Pełna entuzjazmu miłośniczka wdrażania zmian, optymalizowania procesów i współpracy międzydyscyplinarnej. Doświadczenie w zarządzaniu projektami i produktami IT zdobywała w międzynarodowych korporacjach z branży e-commerce. Tam też odkryła w sobie pasję do zarządzania zmianą i wspierania użytkowników w adopcji nowych technologii.

Oprócz tego odpowiadała za komunikację z dostawcami SaaS, wybór i ewaluację systemów według zidentyfikowanych wymagań zespołów oraz ich wdrożenie, testowanie i szkolenie.

Z wykształcenia filolożka I tłumaczka języka angielskiego, 7 lat spędziła zagranicą (5 lat w Niemczech, 2 lata w Hiszpanii), zdobywając dzięki temu doświadczenie także w pracy w wielokulturowych zespołach.


Zainteresowania

W wolnym czasie uprawia sport, uczy się języków (niemiecki i hiszpański), czyta (najczęściej reportaże i literaturę piękną) i planuje wycieczki z rodziną (na które nawet czasem uda się wyjechać). Oprócz tego stara się też sporadycznie znaleźć czas na fotografię i historię sztuki, które uwielbia.

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy