Sandra Dudowska

Marketing Project Manager


Profil

W Sellwise zajmuje się działaniami marketingowymi, z dużą koncentracją na content marketing i social media. W codziennej pracy wykorzystuje praktyczne doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych oraz tworzeniu wartościowych treści na różne kanały. Budowała doświadczenie na samodzielnych stanowiskach i w agencji 360, a w ostatnich latach prowadziła projekty dla klientów instytucjonalnych i z branży retail.


Zainteresowania

Jestem miłośniczką kryminalnych książek, błyskotliwych felietonów i marketingowych tytułów, ale przy tym cenię pióro katalońskich pisarzy i nie stronię od literatury faktu. Ograniczone metry kwadratowe studzą moje zapędy wnętrzarskie i zamiłowanie do przedmiotów vintage.
Kawa musi być czarna i niesłodzona, a jedzenie smakowane w dobrym towarzystwie. Prywatnie jestem właścicielką Ragdolla o imieniu Koleszko i pokaźnej kolekcji minifigurek Lego.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy