Mateusz Ogonowski

Sales Consultant


Profil konsultanta

Jest konsultantem i przedsiębiorcą. We współtworzonych spółkach był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing B2B. Rozumie perspektywę handlowca, dyrektora sprzedaży i zarządu. Efektywnie projektuje procesy sprzedażowe dopasowane do etapu rozwoju spółki i posiadanych środków.

Ukończył Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie oraz zrealizował program kierunku Finanse i Rachunkowość. Jest absolwentem Akademii Instytutu Rozwoju Sprzedaży i Marketingu na wszystkich kierunkach.
Przekazuje wiedzę, którą łatwo zmienić na konkretne i proste działania. Wdraża rozwiązania szybko przynoszące oczekiwane wyniki i których sam by oczekiwał zarządzając przedsiębiorstwem.


Zainteresowania

Trenuje kolarstwo (szosa, MTB, gravel, przełaj). Uwielbia zdobywać nową wiedzę (zwłaszcza w obszarze sprzedaży i marketingu B2B). Od kilkunastu lat gra na gitarze i cały czas rozwija tą pasję.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy