Małgorzata Majewska

Konsultant sprzedaży i marketingu B2B, strateg i praktyk rozwoju biznesu


Profil

Potrafię ułożyć i wdrożyć proces sprzedaży i marketingu tak by zgadzał się wynik finansowy i nie było konfliktów na linii sprzedaż-marketing, marketing-sprzedaż.

Jestem sprzedawcą i marketingowcem. Specjalizuję się w rozwiązywaniu trudnych, złożonych wyzwań biznesowych. Upraszczam i układam procesy sprzedażowe, marketingowe i komunikacyjne.  Pomagam zespołom i liderom,  tworzyć praktyczne strategie, zwiększające bazę klientów i poziom przychodów. 20 letnie doświadczenie z obszaru sprzedaży i zarządzania sprzedażą, mediów, biznesu i komunikacji. Jako strateg B2B i B2C, dyrektor ds. marketingu cyfrowego czy dyrektor ds. rozwoju biznesu zajmowałam się strategiami biznesowymi, transformacją i partnerstwami biznesowymi na rzecz trwałego sukcesu finansowego przedsiębiorstw. Pracowałam w zespołach z firmami z listy TOP500 jak i z przedsiębiorstwami 5 osobowymi. Prowadzę własny startup. Równie chętnie pracuję z zespołami będącymi na początku rozwoju firmy jak i w bardziej złożonych strukturach.


Obszary kompetencji

 • Sprzedaż– strategia sprzedaży
  – proces sprzedaży
  – komunikacja w sprzedaży
  – zarządzanie sprzedażąMarketing B2B

  – strategia marketingowa w oparciu o wartości
  – strategia komunikacji
  – media


  Rozwój biznesu 

  – strategia biznesowa
  – wsparcie merytoryczne dla Zarządów i Właścicieli w obszarze zarządzania zespołami sprzedaży i marketingu
  – Team Enablement – łączenie działów sprzedaży i marketingu
  – upraszczanie procesów
  – wdrażanie zmian


Zainteresowania

Edukacja pozasystemowa, komunikacja werbalna i niewerbalna, działania społeczne na rzecz współpracy opartej na partnerstwie i empatii.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy