Maciej Jarzyna

Konsultant wdrożeń narzędzi IT


Profil

7 lat doświadczenia we wdrażaniu narzędzi wspomagających zarządzanie. Zrealizował wiele projektów w obszarach logistyki magazynowej, produkcji, spedycji i transportu, handlu. Zanim rozpoczął zdobywanie doświadczenia, przez kilka lat związany był ściślej z elektrotechniką i automatyką przemysłową.

Entuzjasta zmian, modelowania procesów, a przede wszystkim skutecznego wdrożenia. Przez ostatni czas zdobywał doświadczenie jako freelancer. Z sukcesem realizował projekty korporacyjne, jak i te dla mniejszych odbiorców.

W jego przekonaniu, każdy rozwijający się biznes w XXI wieku musi być optymalizowany. Praktyczne wykorzystywanie narzędzi IT w tym celu, to element jego pasji do automatyzacji.

W SellWise jest odpowiedzialny za realizację projektów wdrożeń systemów CRM, Project Management, a także Marketing Automation.


Zainteresowania

W wolnym czasie oddaje się swoim wymagającym pasjom, takich jak lotnictwo, kitesurfing, czy też siatkówka. Miłośnik dobrego kina, a w szczególności polskich klasyków. Część swojego wolnego czasu przeznacza także na dość nietypowy styl życia – caravaningu.

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy