Grzegorz Buko

Konsultant, Trener i Marketing Manager


Profil konsultanta

Posiada ponad 10 lat doświadczenie w marketingu B2B. Pracował w wewnętrznych działach pozyskiwania, budowania i utrzymania relacji z klientami, odpowiadając za budowę strategii komunikacji, rozwoju produktów, marek i e-commerce na rynku międzynarodowym. Jest zorientowany na cel i szybko określa priorytety. Uważa, że dobre zdiagnozowanie potrzeb klientów to klucz do sukcesu firmy. Opracowywał i wprowadzał strategie marketingowe i sprzedażowe dla MŚP oraz dużych korporacji w 16 krajach. Zarządzał działami marketingu digitalowego oraz zespołami odpowiedzialnymi za komunikację dla średnich firm przemysłowych i usługowych. Tworzył strategie komunikacji marketingowej dla firm przemysłowych, produkcyjnych i usługowych. Budował działania marketingowe, procesy sprzedażowe i produktowe w internecie poprzedzone audytem i badaniami reklamowymi.Jako konsultant prowadzący, pomagał firmom w budowaniu strategii komunikacji i rozwoju produktów. Tworzył działania marketingowe, procesy sprzedażowe i produktowe w internecie, poprzedzone audytem i badaniami reklamowymi. Współpracował z klientami, budując relacje biznesowe i tworząc oraz wprowadzając marki na rynek międzynarodowy.


Obszary kompetencji

Komunikacja strategiczna,
Strategie wprowadzania produktów na rynek,
Strategie marketingowe,
Strategie kreatywne,
Marketing cyfrowy,
Planowanie komunikacji,
E-commerce,
Lead generation,
Marketing marki,
Merchandising,
Analiza danych.

Zainteresowania

Interesuje się architektura, historia, przemysłem i inwestycjami. Sport zarówno jako kibic jak i aktywnie na rowerze, z piłką do koszykówki, rakietą do tenisa czy w rękawicach bokserskich.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy