Ewelina Pakosz

Konsultant Marketingu B2B


Profil konsultanta

Posiada wieloletnie doświadczenie w marketingu B2B i B2C. Stale dąży do rozwoju swoich umiejętności i pozyskiwania nowych kwalifikacji. Wierzy w synergię marketingu i sprzedaży.

Z ponad 14-letnim doświadczeniem managerskim na koncie, z powodzeniem budowała i zarządzała kilkuosobowymi działami marketingu, pełniąc rolę dyrektora ds. marketingu. Przez cztery lata pełniła rolę Marketing Managera jednocześnie dla trzech firm technologicznych z Wrocławia, realizując działania zarówno strategiczne, jak i operacyjne na rynkach globalnych. W ciągu dziewięciu lat swojej drogi zawodowej, aktywnie zarządzała projektami informatycznymi i konsultingowymi, zdobywając cenne doświadczenie w obszarze technologii. 

Ewelina pełniła rolę doradcy w programie Google Internetowe Rewolucje dla Firm, w ramach którego udzieliła ponad 300 indywidualnych konsultacji z zakresu digital marketingu. W 2021 roku była doradcą w programie edukacyjno-rozwojowym Google i Polskiego Funduszu Rozwoju, współpracując z Operatorem Chmury Krajowej. Jej zadaniem było pomaganie firmom zaistnieć w świecie cyfrowym oraz zwiększanie innowacyjności poprzez adaptację modeli biznesowych i wykorzystanie rozwiązań chmurowych.


Specjalizacje

Digital marketing
Zarządzanie marketingiem B2B i B2C
Budowa procesów marketingowych i ich optymalizacja
Wprowadzanie nowych produktów na rynek
Budowanie i zarządzanie markami luksusowymi
Procesy rekrutacyjne
Marketing efektywnościowy
Strategie marketingowe
Ścieżka zakupowa klienta
Marketing & sales automation
Social Media marketing
Lead Generation
Audyty SEO


Zainteresowania

Oprócz marketingu, pasjonuje się sportowym stylem życia. Ma uprawnienia trenera personalnego i fitness. Sport to dla niej lekcje wytrwałości, które przenosi na motywowanie innych do zdrowego stylu życia i osiągania celów.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy