Profil konsultanta

Certyfikowana trenerka biznesu, kobieta sprzedaży. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach.

Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. Od 2015 roku związana z branżą szkoleniową, gdzie jako trenerka i konsultantka prowadziła projekty doradczo–szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w wielu branżach. Była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek polski amerykańskiej firmy szkoleniowej Integrity Solutions. Przez wiele lat aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako prezeska jednej z warszawskich grup mentorka i trenerka.

Od 2022 trenerka Maxwell Leadership Certified Team. Obecnie jako HR Business Partner and Talent Development buduje i wdraża programy rozwojowo-szkoleniowe dla MichaelPage.


Zainteresowania

Jest szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych chłopaków i od wielu lat spełnioną żoną cudownego mężczyzny. Należy do tych szczęśliwców, którzy robią to co kochają więc jej praca jest jej największą pasją. Wierzy, że każdy ma potencjał i jest to wiara niezłomna. Dlatego jej życiową misją jest stwarzać takie warunki, aby potencjał innych odkrywać, zwiększać i uwidaczniać.

Od kilku lat oddycha – świadomie 🙂 Ćwiczy się w odkrywaniu tego, jak za pomocą oddechu mogą w naszym życiu dziać się cuda. W wolnych chwilach zabier swój rower na wycieczki po Polsce.

Uzależnienia; randki z jej chłopakami.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy