Dawid Bychawski

Konsultant, Trener sprzedaży B2B i rozwoju biznesu


dawid-bychawski

Profil

Manager sprzedaży B2B z ponad 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji, wdrażaniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży. Jego zawodowym celem jest, aby firmy z sektora MŚP oraz Start-upy, które posiadają produkty lub usługi dające dużą wartość, szybko
się rozwijały.

Posiada w szczególności doświadczenie w zwiększaniu efektywności sprzedaży w firmach z branż: software development, usługi SaaS, cyberbezpieczeństwo, marketing.

Uważa, że firma i jej pracownicy rozwijają się, jeżeli są osiągane mierzalne cele. Wzrost liczby klientów, zwiększenie przychodów, skrócenie czasu podjęcia decyzji przez klienta, czy dynamiczne skalowanie świadczą o tym, że organizacja osiąga kolejne etapy rozwoju. Zwolennik procesowego podejścia do sprzedaży opartej na standardach działania, miernikach sukcesu oraz testach tez biznesowych. Wyróżnia go holistyczne spojrzenie na procesy w firmie, prowadzące do wzmacniania synergii między poszczególnymi obszarami organizacji.


 Specjalizacje branżowe 

Cyberbezpieczeństwo

ikona-branżowa_StartUp

Software development

ikona-branżowa_SAAS

SaaS


Zainteresowania

W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, starając się jak najczęściej przebywać wśród natury. Ulubiona trasa to szlak Orlich Gniazd.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy