Bogna Zabielska

Konsultant sprzedaży B2B


Profil konsultanta

Wierzy, że można nauczyć się wszystkiego i osiągnąć każdy cel. Postrzega świat przez pryzmat mikro i makro-otoczenia. Buduje świadomość biznesową u klientów, z którymi pracuje. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywała zarówno u liderów rynku, jak i w startupach.

Wdrażała procesy transformacji w firmach, szkoliła zespoły sprzedażowe oraz zespoły obsługi klienta. Aktywnie uczestniczyła w negocjacjach kontraktów z klientami z każdego segmentu rynku.

Dodatkowo ceni sobie rozwijanie innych i obserwowanie, jak rosną w siłę i osiągają swoje cele.


Specjalizacje

  • Sprzedaż doradcza B2B
  • Prospecting w B2B
  • Zarządzanie sprzedażą
  • Leadership
  • Procesy sprzedaży
  • Negocjacje
  • Rozwój kompetencji miękkich
  • Budowanie systemów motywacyjnych

Zainteresowania

Lubi łączyć naukę z pasją do sprzedaży. Samorozwój jest dla niej paliwem napędowym. Pasjonują ją również zwierzęta i porozumiewanie się z nimi. Jako że kocha wyzwania, posiada dwa psy rasy Jack Russell Terrier.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy