Błażej Dziedzic

Konsultant wdrożeń narzędzi IT


Profil

Od 2014 roku związany ze sprzedażą telefoniczną i zdalnymi kanałami kontaktu. Przez lata rozwijał i wspierałem działania zespołów Contact Center, wykorzystując różne systemy, takie jak Alfavox, Focus Telecom, czy Talkdesk.

W ciągu ostatnich dwóch lat wdrażał narzędzie do telefonicznej obsługi klientów u wiodącego dostawcy rozwiązań informatycznych dla branży medycznej. Praktyczne wykorzystanie HubSpot i jego wpływ na rozwój biznesu zainspirowały go dzielenia się swoją wiedzą poprzez wdrażanie systemów CRM.

Doświadczenie nauczyło go, że skuteczna zmiana nie jest wynikiem przypadkowej rewolucji, lecz starannie zaplanowanej ewolucji.

Zainteresowania

Wolny czas szczelnie wypełniają mu dzieci i dwójka adoptowanych zwierzaków. Kolekcjonuje LEGO i zawsze znajdzie czas na trening. Lubi usiąść z dobrą książką  z obszaru psychologii, sprzedaży, ekonomii behawioralnej lub marketingu.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy