Iwona Borawska

Konsultant, Coach i Trener sprzedaży B2B

Od blisko 15 lat zajmuje się budowaniem i zarządzaniem działami sprzedaży, tworząc procesy, narzędzia i materiały wspierające handlowców w codziennej pracy. Wykorzystując doświadczenie i kompetencje w obszarze kierowania zespołami, wspiera menedżerów w skutecznym zarządzaniu sprzedażą. Współpracowała z handlowcami m.in. z branż FMCG, IT, przemysłu, deweloperskiej, rozwiązań i usług dla biznesu, finansowej oraz szkoleniowej. Wprowadziła na polski rynek oddział jednej z najlepiej rozpoznawalnych i największych marek szkoleniowych na świecie, budując zespół trenerów-sprzedawców, a także tworząc model biznesowy dla organizacji w Polsce.

Łukasz Fiuczyński

Konsultant, Trener Sprzedaży B2B i wystąpień publicznych

Doświadczony trener, a przede wszystkim praktyk sprzedaży B2B oraz wystąpień publicznych. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w sprzedaży. Umiejętności handlowe zdobywał pracując na stanowiskach handlowca, kierownika salonu, głównego specjalisty ds. rozwoju sprzedaży, czy menedżera rynku sprzedaży. Od ponad 9 lat związany z branżą szkoleniową, współautor 11-dniowej Akademii Handlowca B2B, finalista mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych organizacji Toastmasters International (2018 r.). Certyfikowany trener Szkoły Trenerów „Metrum”, Szkoły Trenerów Brainstorm oraz absolwent „Psychologii w biznesie” na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Szymon Negacz

Konsultant, Trener Sprzedaży B2B i właściciel Sellwise.pl

Certyfikowany Trener Biznesu, Konsultant rozwoju sprzedaży B2B, Informatyk i właściciel Sellwise.pl. Od samego początku kariery związany ze sprzedażą B2B. Wykorzystując wykształcenie informatyczne i doświadczenie we współpracy ze spółkami technologicznymi, w ostatnich latach rozwija działy sprzedaży w oparciu o nowoczesne technologie. Skutecznie wspiera klientów Sellwise w realizacji swoich celów biznesowych. Doświadczenie zdobywał, prowadząc kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży.

 

Marta Malinowska

Head of Business Development

Na co dzień zajmuje się szerokopojętym rozwojem biznesu w Sellwise.pl. Pomaga w doborze najlepszego konsultanta oraz opiekuje się obecnymi klientami firmy. Sprawia, że w szaleństwie zadań i projektów zapanowuje spokój i harmonia. Do każdego zadania podchodzi z najwyższym zaangażowaniem. Jeżeli trafisz do naszej firmy, najprawdopodobniej będziecie mogli się poznać.

Dominik Bartoszek

Business Development Manager

Na co dzień wspiera resztę zespołu w ich działaniach oraz dba o to, aby klient zgłaszający się do naszej firmy, czuł się zaopiekowany. Do każdego tematu potrafi podejść indywidualnie, czerpie ogromną radość i satysfakcję z możliwości pomagania innym. Od początku swojej drogi zawodowej jest związany ze sprzedażą i to właśnie tą ścieżką nadal chce podążać. Na jego barkach spoczywa planowanie oraz organizowanie codziennych działań w firmie oraz poza nią. Nieustannie szuka nowych rozwiązań, które mogą wspierać nie tylko pracę w firmie ale również pracę klientów.

Kacper Łukasik

Marketing Specialist

Do jego zadań należy dbanie o naszą widoczność oraz marketing najwyższej jakości. Łączy wszystkie kanały w jedną całość i pilnuje, aby była ona spójna. Dzięki jego działaniom nasze teksty są dobrze czytane przez przeglądarkę, strona szybko i sprawnie się ładuje a wszystkie znajdujące się na niej informacje są możliwie czytelne. Tworzy treści na naszego Facebook’a oraz LinkedIn’a. Stale stara się udoskonalać wygląd strony Sellwise. Odpowiada za foto i video relacje z wydarzeń organizowanych przez Sellwise.

Mateusz Zapart

Trener zaufania i konsultant biznesowy

Trener umiejętności miękkich i doradca biznesowy. Przez 14 lat związany był z branżą finansową, gdzie zdobył doświadczenie i wiedzę z zakresu budowania i zarządzania zespołem. Obecnie specjalizuje się we wspieraniu firm w prowadzeniu polityki personalnej, w szczególności wprowadzając zarządzanie zaufaniem – rozpoczynając od małych zespołów na zmianie kultury organizacyjnej dużych organizacji kończąc. Łączy wiedzę z zakresu psychologii z doświadczeniem biznesowym przynosząc firmie wymierne finansowo korzyści

Chcesz z nami porozmawiać?


Zamów DARMOWĄ Konsultację

Wyślij nam zapytanie


Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Dane firmy


SELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 514 823 208