Nina Rybińska

Konsultant, Trener i Marketing Manager


nina-rybinska

Profil konsultanta

Dyplomowany trener biznesu i wykładowca akademicki z 15 letnim praktycznym stażem pracy w marketingu i public relations, na stanowiskach managerskich i specjalistycznych. Wspiera marketingowo firmy z sektora B2B oraz B2C na różnych etapach rozwoju. Doświadczenie zdobyła współpracując m.in. ze spółkami giełdowymi, firmami produkcyjnymi, organizacjami pozarządowymi, agencjami reklamowymi czy rozgłośnią radiową. Zafascynowana marketing automation, nowoczesnym marketingiem multikanałowym i komunikacją biznesową. Buduje strategie, realizuje cele, udoskonala metody, aby efektywnie wykorzystywać narzędzia przynoszące wymierne efekty dla przedsiębiorstwa.


Specjalizacje

  • marketing B2B i B2C,

  • strategia marketingowa,

  • budowanie działów marketingu,

  • social media,

  • marketing multikanałowy,

  • marketing automation.


Zainteresowania

Uwielbia psychologię i poznawanie drugiego człowieka. Totalne beztalencie malarskie, wieczorami maluje po numerach (Nobel dla pomysłodawcy 😉 ). Szanuje wolne weekendy spędzone z dziećmi na szybkich samochodowych wyjazdach i rowerowych wycieczkach. Ma słabość do koni i wiewiórek chilijskich.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy