Michał Urbańczyk

Sales Consultant & Trainer


Profil konsultanta

Ze sprzedażą B2B związany od 19 lat. Przeszedł ścieżkę od Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży do Dyrektora Operacyjnego. Nie jest mu obca sprzedaż zarówno stali, tworzyw sztucznych, łożysk jak i usług marketingowych. Absolwent Akademii Sales Angels,  którą ukończył z wyróżnieniem. 

Doskonale rozumie zarówno problemy zarządzających biznesem jak i szeregowych pracowników co pozwala mu budować porozumienie i wdrażać skuteczne rozwiązania. Entuzjasta sprzedaży doradczej. 


Zainteresowania

Stara się jeździć rowerem wszędzie, gdzie to tylko możliwe – niezależnie od pogody i pory roku. Zazwyczaj na dwóch kółkach pokonuje ponad 3000km w ciągu roku jeżdżąc zarówno po rodzinnym Poznaniu jak i w terenie. Czas na rowerze to dla niego dobry sposób nie tylko na unikanie korków, ale też recepta na utrzymanie kondycji oraz oczyszczenie głowy po ciężkim dniu. 

Lubi gotować dla rodziny i znajomych, a dzięki rowerowi może więcej zjeść 😉. Chętnie przygotowuje zarówno sprawdzone klasyki jak i testuje nowe przepisy. Próbowanie lokalnych potraw i produktów to dla niego ważny element każdej podróży. 


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy