Michał Dziadosz

Konsultant sprzedaży B2B


Profil

Rozwój sprzedaży to praca zespołowa całej organizacji, a nie działania pojedynczych talentów. Od wielu lat rozwija kompetencje sprzedażowe i buduje zespoły doradców sprzedażowych, nastawionych na potrzeby swoich klientów.

Doświadczenie zdobywał przez blisko 30 lat, od handlowca po Dyrektora Handlowego w kontraktach międzynarodowych dużej korporacji. W pracy konsultanta wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i dzieli się nim Zarządami i zespołami handlowymi firm, z którymi pracuje podczas konsultacji.

Trener biznesu oraz absolwent ICAN Institute oraz Akademii Sales Angels, aktualnie najlepszych szkół rozwoju sprzedaży dostępnych w Polsce. W czasie swojej drogi zawodowej pracował dla znanych marek. Jako Dyrektor Sprzedaży tworzył nową sieć sprzedaży w CCC oraz budował zespoły kompetencyjne dla takich brandów jak, McDonalds czy Żabka, Carrefour lub Orlen.

Dla marki RICOH w jej Polskim oddziale odpowiadał za tranformację cyfrową, skutecznie rozwijając zespoły handlowe tworzące innowacyjne środowiska pracy i DIGITAL EXPERIENCE.

Na jego profilu Linkedin znajdziesz liczne polecenia od ludzi biznesu, z którymi miał kontakt podczas swojej pracy zawodowej – wejdź na jego profil Linkedin i sam się przekonaj.


Specjalizacje

  • Sprzedaż B2B od strategii do realizacji,
  • Sprzedaż doradcza B2B,
  • Budowa efektywnych procesów w sprzedaży B2B,
  • Zarządzanie sprzedażą,
  • Narzędzia do zarządzania,
  • Procesy zarządzania,
  • Zarządzanie zmianą w organizacji,
  • Rekrutacje

Zainteresowania

Człowiek pełen pasji, od 30 lat żegluje po morzach, prowadzi rejsy morskie i szkolenia żeglarskie. Lubi też wędrówki po górach i spływy kajakowe. Po latach delegacji i życia w pokojach hotelowych teraz na co dzień podróżuje campervanem, by odkrywać piękno polskich miejsc oddalonych od cywilizacji.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy