Michał Dziadosz

Konsultant sprzedaży B2B


Profil

Wierzy, że rozwój sprzedaży w B2B to praca na procesach, które służą ludziom i organizacji. Rozwój sprzedaży to praca zespołowa całej organizacji, a nie działania pojedynczych talentów. Od wielu lat rozwija kompetencje sprzedażowe i buduje zespoły doradców sprzedażowych, nastawionych na potrzeby swoich klientów.

Trener biznesu oraz absolwent ICAN Institute oraz Akademii Sales Angels, aktualnie najlepszych szkół rozwoju sprzedaży dostępnych w Polsce. W czasie swojej drogi zawodowej pracował dla znanych marek. Budował nową sieć sprzedaży w CCC oraz współtworzył zespoły kompetencyjne dla takich brandów jak, McDonalds czy Żabka, Carrefour lub Orlen. Zdobył kompetencje sprzedażowe, technologiczne i przede wszystkim managerskie, które z powodzeniem wykorzystywał w projekcie transformacji cyfrowej dla marki RICOH w Polsce, skutecznie rozwijając innowacyjne środowiska pracy i DIGITAL EXPERIENCE.


Specjalizacje

  • Sprzedaż B2B od strategii do realizacji,
  • Sprzedaż doradcza B2B,
  • Budowa lejków sprzedażowych i marketingowych w B2B,
  • Zarządzanie sprzedażą,
  • Zarządzanie zmianą w organizacji,
  • Procesy sprzedaży i zasady współpracy,
  • Rekrutacje

Zainteresowania

Jest żeglarzem, który uwielbia dalekie podróże. Lubi też wędrówki po górach i spływy kajakiem po polskich rzekach.

Po latach ciągłych delegacji i życia w pokojach hotelowych teraz na co dzień podróżuje campervanem. Inne jego pasje to gotowanie, dobra książka i chwile z rodziną.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy