Mateusz Tajak

Sales Consultant


Profil konsultanta

Sprzedażą B2B zajmuje się od blisko 14 lat. Przez ten czas przeszedł przez wszystkie szczeble kariery w sprzedaży,począwszy od Handlowca, Account Managera po Managera zespołu Sprzedaży i Marketingu oraz Konsultanta. Pracował bardzo blisko zarządów oraz z zarządami klientów. W ramach swojej pracy rozwijał procesy sprzedaży oraz wdrażał technologie wspierające te procesy, od systemów CRM zaczynając, przez narzędzia wspierające pozyskiwanie klientów, po duże platformy B2B. Ostatnie lata spędził jako konsultant Automatyzacji Procesów Biznesowych, doradzając zarządom firm z Polski i zagranicy w obszarze transformacji procesów i wykorzystania technologii. Mocno wierzy, że połączenie sprzedaży, procesowego podejścia oraz technologii może budować prawdziwą przewagę konkurencyjną. Uważa, że sprzedaż oparta o wartości i nastawiona na rozwiązywanie problemów klientów pozwala rozwijać wspaniałe organizacje, z mocno zaangażowanym zespołem.


Zainteresowania

Fan aktywności fizycznej począwszy od crossfitu po jazdę rowerem. Tydzień bez 5 dni w ruchu to tydzień stracony. Geek technologiczny uwielbiający testować i bawić się gadżetami, elektroniką oraz nowoczesnymi technologiami. Wszystko to robi pomiędzy spędzaniem czasu z rodziną.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy