Marta Malinowska

Head of Business Development

Na co dzień zajmuje się szerokopojętym rozwojem biznesu w Sellwise.pl. Pomaga w doborze najlepszego konsultanta oraz opiekuje się obecnymi klientami firmy. Sprawia, że w szaleństwie zadań i projektów zapanowuje spokój i harmonia. Do każdego zadania podchodzi z najwyższym zaangażowaniem. Jeżeli trafisz do naszej firmy, najprawdopodobniej będziecie mogli się poznać. 

Moje zainteresowania

poza sprzedażą :)

W wolnych chwilach frajdę sprawia mi udział w turniejach curlingowych, które cechuje świetna zabawa i zdrowa rywalizacja. Ponadto, często chodzę do kina i śmiało mogę stwierdzić, że aktualny repertuar mam w małym palcu. Uwielbiam również dobre seriale oraz długie spacery z moimi dwoma przekochanymi psiakami. Po godzinach doskonalę swoje umiejętności kulinarne, czego efekty testuję na najbliższych 😊

Chcesz ze mną porozmawiać?


Zamów DARMOWĄ Konsultację

Zobacz więcej na LinkedIn!


Zobacz mnie na LinkedIn

Wyślij nam zapytanie


Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Dane firmy


SELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 514 823 208