Krzysztof Murzyn

Konsultant i Trener Marketingu B2B oraz e-Commerce


Profil konsultanta

Wymyśla niestandardowe sposoby na docieranie do jak najszerszych grup odbiorców i zamienia ich w zainteresowanych współpracą klientów. Wierzy, że marketing to proces oswajania nieznajomych, którzy w długim okresie stają się przyjaciółmi marki. W ramach Sellwise pomaga klientom technologicznym w innowacjach marketingu szczególnie tego internetowego. Żywo zainteresowany sposobami adaptacji do wymogów transformacji cyfrowej. Praktyk e-commerce i wyznawca zasady: What get’s measured, get’s down”.


Specjalizacje


  • Strategia marketingu
  • Performance marketing
  • Platformy e-commerce
  • Content strategy
  • Transformacja cyfrowa
  • Innowacja modelu biznesowego

Zainteresowania

Każdy sport, któremu towarzyszy adrenalina, w ostatnich latach narciarstwo freeride i kajakarstwo górskie. Pasjonat podróży, również kulinarnych. Odpoczywa w domowym zaciszu, gdy dzieci idą spać z dobrym polskim lub skandynawskim kryminałem.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy