Szkolenia dla uczestników Konferencji NSM

Szkolenia dla uczestników Konferencji NSM


Wybierz najlepsze dla siebie szkolenie z listy poniżej. Zwiększ swoją wiedzę o sprzedaży i marketingu B2B!

Kod rabatowy 50% : konferencjansm

Marketing B2B - lead generation

Jak poprzez marketing B2B generować leady i zdobywać nowych klientów? Marketing B2B - lead generation to kompleksowe szkolenie, dzięki któremu zaplanujesz i wdrożysz skuteczną strategię marketingową. Poznasz zasady, które pomogą Ci prowadzić marketing B2B, który sprzedaje. Dowiesz się, jak generować jakościowe leady, mierzyć rezultaty i korzystać ze sprawdzonych narzędzi marketingowych.

971.70 zł485,85 zł

Dołącz do szkolenia

Machina B2B 2.0

Machina B2B 2.0 systematyzuje wiedzę z pierwszej Machiny B2B i wzbogaca ją o praktyczne wskazówki i materiały. To szkolenie dla managerów, dyrektorów i prezesów, odpowiadających za sprzedaż i marketing B2B. Pokazuje, jak stworzyć skuteczną strategię, opracować procesy sprzedażowe i właściwie zarządzać zespołem. Otrzymasz praktyczne materiały, ćwiczenia i wskazówki, a dodatkiem do szkolenia jest wdrożenie automatyzacji do strategii.

1463,70 zł731,85zł

Dołącz do szkolenia

Machina B2B

Chcesz raz na zawsze ułożyć sprzedaż i marketing w swojej firmie? Machina B2B to jedyne kompleksowe szkolenie, które pokazuje jak ułożyć proces aktywnego pozyskiwania klientów w linii ze strategią marketingową i ze sprzedażą. Szkolenie pokazuje, jak zmierzyć każdy z tych obszarów oraz daje kilkanaście dodatkowych materiałów, które pomogą Ci we wdrożeniu wiedzy w firmie.

1217,70 zł608,85 zł

Dołącz do szkolenia

Remote Sales Academy

Dzięki Remote Sales Academy nauczysz się, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży przeprowadzanej online. Zdobędziesz nowe kompetencje i poznasz narzędzia IT, które są niezbędne, aby sprzedawać w B2B bez spotkań na żywo. To kompleksowy kurs online, który pomoże Ci zarówno zwiększyć liczbę umawianych spotkań online z decydentami, jak i sprawić, by rezultaty Twoich zdalnych rozmów sprzedażowych były coraz lepsze.

1549,00 zł774,50 zł

Dołącz do szkolenia

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy