Karol Bartkowski

Konsultant, Trener sprzedaży i Cold Callingu


Profil konsultanta

Szkoleniowiec, mówca, sprzedawca, praktyk Cold Callingu i Social Sellingu, który łączy to, co skuteczne, z tym, co daje nieograniczoną dźwignię. Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł sprzedaży własnej. Wysoko oceniany mówca na wielu konferencjach Pulsu Biznesu, Brian Tracy International czy Samsunga. Autor wielu artykułów o Cold Callingu, w branżowych portalach i prestiżowych czasopismach, poświęconych sprzedaży i zarządzania nią. Uznany ekspert od Social Sellingu, z 43 miejscem na liście 100 najbardziej wpływowych Social Sellerów, w Europie.
Współpracował między innymi z 4F, PGNiG, PKO Bank Polski, RTV Euro AGD, Mercedes-Benz, OZONE, Makro, Sony Centre oraz Opel i innymi. 


Specjalizacje

  • Cold Calling,
  • Sprzedaż doradcza B2B,
  • Prospecting w B2B,
  • Social Selling,
  • Sprzedaż B2B.

Zainteresowania

Najbardziej fascynują mnie ludzie – nasze myślenie, działanie i nie działanie, oraz odmienne postrzeganie tej samej sytuacji. O tym mogę czytać, słuchać i obserwować bez końca – pewnie dlatego tak kocham sprzedaż 🙂

Ponadto majsterkuję… nie ja kocham majsterkować, naprawiać (od samochodów po zabawki syna) i przywracać przedmiotom ich dawną użyteczność.

Lubię też dbać o siebie morsując, biegając czy medytując, a wszystko to bo mam dla kogo być zdrowy i sprawny, gdyż mam cudowną żonę Joannę i 3 ukochanych dzieci.


Zamów bezpłatnąkonsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Zamów bezpłatnąkonsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221


Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL9691542196

Działamy na terenie całej Europy