Jolanta Korczak

Konsultant marketingu B2B


Profil

Głęboko wierzy w to, że dobry konsultant powinien powiedzieć Ci to, co  musisz wiedzieć, a nie to co chciałbyś usłyszeć.  Szeroka perspektywa i umiejętność „łączenia kropek” sprawia, że potrafi dostrzec  wąskie gardła organizacji, nawet w pozornie niezwiązanych ze sobą obszarach, a przez to zaproponować lepsze rozwiązania. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu B2C jak i B2B.  Projektowała procesy i strategie marketingowe m.in.  dla firm z branży medycznej, produkcyjnej czy  odzieżowej zarówno w modelu B2B jak i B2B2C.

W swojej pracy kładzie nacisk na praktyczny wymiar marketingu. Nie tylko pokazuje „co zrobić”, ale podpowiada także „jak to zrobić”. Jest miłośniczką rozwoju kompetencji  według koncepcji T-shaped marketer (szerokie spektrum kompetencji marketingowych w połączeniu z 2-3 specjalizacjami), dzięki czemu jest w stanie zaproponować najodpowiedniejsze strategie i taktyki dla konkretnego wyzwania.

Nieustannie przekonuje, że dobry marketing B2B, to nie firmowy koszt, ale realna inwestycja we wsparcie sprzedaży.  Nie boi się niesztampowych rozwiązań, a przy tym jest miłośniczką uporządkowanych działań.   Kilka razy w miesiącu  przybliża studentom tajniki social media marketingu i praktycznych aspektów kampanii reklamowych na jednej z krakowskich uczelni wyższych.


Specjalizacje

 • Marketing B2B
 • Audyty, analiza strategiczna
 • Strategia marki
 • Strategia komunikacji
 • Strategia marketingowa
 • Content marketing (zarówno na poziomie strategii jak i egzekucji)
 • Procesy marketingowe
 • Social media marketing
 • Ścieżka zakupowa klienta
 • E-maili marketing
 • Budowa działu marketingu
 • Marketing we wszystkich punktach styku

Zainteresowania

Fanka klocków Lego, czyta kilka książek naraz i ma słabość do czekoladowych słodkości. Po godzinach prowadzi projekt edukacyjny digital_less – zdrowe związki z technologią, w ramach, którego  dzieli się wiedzą na temat wpływu nowych technologii na człowieka i podpowiada co robić, gdy chcemy się uwolnić od smartphona.


Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

konsultacja-reka

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

formularz_ilustracja

Bezpośredni kontakt


Bezpośredni kontakt

Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL6312699869

Działamy na terenie całej Europy