Joanna Urbanowicz

Konsultant, Trener i Marketing Manager


O mnie

Od ponad 20 lat wspieram przedsiębiorców w działaniach marketingowych B2B. Prowadziłam marketing różnych software house, producentów aparatury medycznej, oświetlenia profesjonalnego czy FMCG (B2B2C). Wyróżnia mnie szerokie doświadczenie, aktualna wiedza i praktyka z niemal wszystkich obszarów marketingu. Dzięki temu mogę wspomagać managerów w tworzeniu strategii marketingowej i rynkowej. Doradzam czy konsultuję opracowanie oraz wdrażanie planów, służących realizacji strategii. Pomagam poukładać działania marketingowe tak, by wspierały sprzedaż i umacniały wizerunek, a odbiorcom dawały realną wartość.


Specjalizacje

  • Marketing B2B,
  • Strategia B2B,
  • Komunikacja B2B,
  • Employer Branding,
  • Social Media, w szczególności LinkedIn.

Zainteresowania

Moją ogromną pasją jest narciarstwo. Podczas cieplejszych miesięcy chodzę po górach – właściwie nie potrafię bez nich żyć. Ponadto bardzo lubię poznawać nowe miejsca i zwyczaje mieszkańców, stąd staram się często wyjeżdżać w rejony dalsze i bliższe, na chwilę lub na dłużej.

Mam też słabość do zwierząt, zwłaszcza kotowatych.


Zamów bezpłatnąkonsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Zamów bezpłatnąkonsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Skontaktuj sięz nami

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221

Bezpośredni kontakt

kontakt@sellwise.pl

537 222 221


Gliwice, Warszawa, Kraków, Poznań

NIP: PL9691542196

Działamy na terenie całej Europy