Dominik Bartoszek

Business Development Manager

Na co dzień wspiera resztę zespołu w ich działaniach oraz dba o to, aby klient zgłaszający się do naszej firmy, czuł się zaopiekowany. Do każdego tematu potrafi podejść indywidualnie, czerpie ogromną radość i satysfakcję z możliwości pomagania innym. Od początku swojej drogi zawodowej jest związany ze sprzedażą i to właśnie tą ścieżką nadal chce podążać. Na jego barkach spoczywa planowanie oraz organizowanie codziennych działań w firmie oraz poza nią. Nieustannie szuka nowych rozwiązań, które mogą wspierać nie tylko pracę w firmie ale również pracę klientów.

Moje zainteresowania

poza sprzedażą :)

Po godzinach pasjonat SEO i szeroko pojętego Digital Marketingu. Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywności, jednak największe zacięcie mam do siłowni. Miłośnik motoryzacji, nowych technologii, dobrego kina.

Chcesz ze mną porozmawiać?


Zamów DARMOWĄ Konsultację

Zobacz więcej na LinkedIn!


Zobacz mnie na LinkedIn

Wyślij nam zapytanie


Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.sellwise.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Dane firmy


SELLWISE.pl

NIP: PL9691542196

Wystawiamy faktury VAT i VAT UE

Działamy na terenie całej Europy

E-Mail

kontakt@sellwise.pl

Telefon

+48 514 823 208